Контактирајте не!
Пишете ни за било какво прашање или информација.

Контакт

Адреса:
ОУ. „Братство“ - Карпош
Скопје
1000
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Мобилен:
075 809738

Контакт форма

Испрати е-порака
(по желба)